KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Neontavla 12486396
nr 1248 6396
Hans Frode
(f. 1951), Sverige
Neontavla, "Guldfisk". Signerad, daterad -87, ramens innermått: 40x60, med belysning
Hans Frode, svensk bildkonstnär född 1951 i Västerås.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:14:24
12/4 17:02:14